Hakkımızda

Timeless Truth olarak uzmanlık alanımız yüz maskeleri ve diğer cilt bakım ürünleridir. Her yıl kozmetik araştırma enstitülerinden uzmanlar ile en üst teknolojileri bir araya getirerek yeni ürünler geliştiriyoruz.

GMP ve Hayvansız Test Sertifikalı yüksek teknolojili Tayvan tesislerinde üretim yapan Timeless Truth (TT Mask), markasını ilk olarak 1988’de Fransa’da tescil ettirdi. O zamandan beri Timeless Truth uluslararası kozmetik sektöründe, güzellik ve bakım ürünlerinde aktif bir oyuncudur. Özellikle son yıllarda aldığı Cosmetic Executive Women’s Insider Choice Award ve Pure Beauty Award gibi uluslararası ödüllerle marka bilinilirliğini yükseltmiş, Fransa’da 1 numaralı hazır cilt maskesi olmuştur.

Timeless Truth (TT Mask) halen 29’u aşkın ülkede resmi dağıtıcılarıyla faaliyet göstermektedir. Dünyada Timeless Truth ürünlerine ulaşabileceğiniz noktalardan bazıları: PARASHOP ve Le Bon Marché Fransa, Ionto-Comed Almanya, Luxair Lüksemburg, Four Seasons Toronto - Hong Kong - Bali - Seyşeller, The Carlton Group İngiltere, Plaza Japonya, Colourmix Hong Kong ve Macau, Sasa Tayvan ve Singapur. Türkiye’ye de 2015 yılında Formosa Kozmetik Dış Tic. Ltd. Şti.distribütörlüğü ile adımını atmıştır.

*Bütün ürünlerimiz Avrupa Birliği yönetmeliklerine uygundur.