• Nemlendirici Hyalüronik Asit Biyoselüloz Maske (3 ADET)
Nemlendirici Hyalüronik Asit Biyoselüloz Maske (3 ADET)
-%24

Nemlendirici Hyalüronik Asit Biyoselüloz Maske (3 ADET)

89.00 TL 117.00 TL

Tükendi.


Nemlendirici, besleyici ve koruyucu özleri cildinizle buluşturur. Belirgin çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.
Cildinizin kuruluğundan mı yakınıyorsunuz? Bu maske tam size göre! Nemlendirici Halüronik Asit Maskesi nemlendirici, besleyici ve koruyucu özleri cildinizle buluşturur. Nano lifli Biyo-Selüloz Maske güçlü serum içeriğini daha derin nüfuz ettirerek etkisini maksimize eder. Zengin etken maddeleri Hyalo-Oligo, Hyaluronik Asit ve Hidrolize Hyalüronik Asit ile kurumuş cildinizi nemlendirmede, belirgin çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.

Hyalüronik Asit, cildi sıkılaştırmadan ve nemlendirmeden sorumlu ekstraselüler matrisin önemli bir bileşenidir. Genç dokuları korur ve ciltteki yaşlanma belirtileriyle savaşır. Cildin üst tabakasında nemliliğin korunmasından ve kırışıklıkların azaltılmasında üstün güce sahiptir.

Nemlendirici Hyalüronik Asit Biyoselüloz Maske (3 ADET) Nemlendirici Hyalüronik Asit Biyoselüloz Maske (3 ADET)

Nemlendirici, besleyici ve koruyucu özleri cildinizle buluşturur. Belirgin çizgilerin ve kırışıklıkların giderilmesinde etkilidir.Product #: 113166 4.7 stars, based on 15 reviews Regular price: 117.00 89.00 (Sale ends ) Timeless Truth Condition: New In stock! Order now!